İnsan Kaynakları, temel konu ve bilgiler

This course includes:

  • 4 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of completion

Requirements

  • Temel bir seviye gerekmemektedir

Description

Bu kurs, insan kaynakları ve insan kaynakları yönetimi ile ilgili temel bilgiler ihtiva etmekte olup, yönetici konumundaki kişilerin yanı sıra, bu mesleği hedefleyen ya da bu konuda eğitim gören herkes için yararlı olacaktır. İnsanı, çalışmalarında idare etmek üzere hangi hak ve yükümlülüklerle nasıl bir psikoloji ve yöntem izlenmesi gerektiğini de anlatan dersler, iş hayatındaki ve iş hayatına atılmak istene her kesim için faydalı olacaktır.

İnsan Kaynakları Kursu dışında diğer bilgilerin nasıl kullanılacağına dair bilgileri de içeren bu kurs, zevkle izleyeceğiniz, anlaşılır ve kurs sonunda tekrar etkileneceğiniz detayları içermektedir. İnsan Kaynakları Kursu’na ek olarak, bu derste ayrıca, uzun yıllar boyunca uzun çalışmalarla gerçekleştirilen konuların bir özeti, anlaşılır bir dilde, İnsan Kaynakları dersleri verilmektedir. Bu kurstaki derslerden, İnsan Kaynakları kursu bileşenlerinin temellerini ve bunların insan ayrıntılarıyla nasıl ilişkili olduğunu öğreneceksiniz.

Bu kurs size hayatınız boyunca bilmeniz ve ihtiyaç duymanız gereken temel bilgilerin yanı sıra hayata bakış açınızı değiştirecek bilgiler verir.

Teknolojinin sunduğu imkanlarla bu kursu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman bitirebilirsiniz. Bu kursun sonunda alacağınız sertifika size doğal olarak birçok kapı açacaktır. Ayrıca, bu kurstaki bilgileri uygulamanın hayatınızda birçok kapı açacağını da göz önünde bulundurmak gerekir.

İnsan Kaynakları dersinin etkileri elbette iş hayatınızda ve manevi konularda olumlu ve olumsuz yönleri etkileyen konuları içerir. Bu nedenle, hangi cinsiyetten, yaştan veya coğrafyadan olursanız olun, bu kurstaki bilgileri yılların bilgi birikimi ile öğrenmek artık esastır.

İnsan kaynaklarını bilmek, insanı kabiliyet ve kapasitesine göre doğru yerde kullanmak, işi, kendisini ve işvereni daha verimli kılmaktır.

Bu kursta sunulan bilgiler sürekli güncellenmektedir. Alacağınız Udemy sertifikasının size hayatınızda ve kariyerinizde, kendinizi geliştirmesinin yanında çok fırsatlar sunacağını biliyoruz. Bu kurstaki bilgilerin öğretmenleriniz, akademisyenlerimiz ve uzman teknik ekibimizce sürekli olarak eklenerek derslerin arttırılması, sık aralıklarla kursunuzu kontrol etmenizi gerektirir. Ömür boyu ulaşımız olan bu kurs, bu sayede size daha güncel ve farklı yaklaşımdaki bilgileri sunmaya devam edecektir.

Who this course is for:

  • İnsan kaynakları ile ilgili herhangi bir iş ya da okulda bulunanlar bu kursu almalı.