Radyo – TV Spikeriliği Dersleri

This course includes:

  • 2.5 hours on-demand video
  • Full lifetime access
  • Access on mobile and TV
  • Certificate of completion

Requirements

  • İnternet bağlantısı yeterlidir, herhangi bir bilgi ve tecrübeye gerek yoktur.

Description

Bu kurs, Radyo – TV Spikeriliğiile ilgili bilinmesi gereken ve temel dersleri vermektedir. Dershane ortamında çekilmiş dersleri evinizin konforunda izleyerek, Radyo – TV Spikeriliği ile ilgili temel ve detaylı bilgileri alabilceğiniz bu kurs, açık ve anlaşılır anlatımıyla size Radyo – TV Spikeriliği ile ilgili bilmeniz gerekenleri öğretecek. Bu mesleğe dair püf noktaları, hukuki bilgileri ve bildiğiniz ya da geliştirmek istediğiniz hususları öğreneceksiniz.

İşte size bu parayla ölçülmez değerleri kazandıracak kursu şimdi evinizin rahatlığında izlemeniz için fırsat. Bu kampanya, size hem de bu kursa ömür boyu erişim sunmakla dersleri tekrar tekrar izlemeniz için de fırsat sunmaktadır. Yine anlamadığınız yerleri tekrar edebilmeniz için teknolojinin sunduğu bir fırsattır.

Bu kursta şu anda onlarca ana ders bulunmakta. İlk derslerde konuyu ana hatları ile işlemekteyiz. Tüm dersler sürekli güncellenmekte olduğu için ömür boyu kurslara erişiminiz, bu güncellemelerden istifade etmenizi sağlayacaktır. Bu, daha çok konuya konsantre olmanıza yardımcı olacak. İleriki derslerde ise günlük hayatta pratiklerle uygulayabileceğiniz konu ve tüyoları öğreneceksiniz. Bunlar, kişisel, aile ve kariyer yaşamınızda size yardımcı olacak.

Bu kursa kaydolduğunuzda çok daha fazlasını bulacaksınız. Bu kursa kaydolmanızı kesinlikle öneriyoruz. Bu kursa katılmak için hiçbir altyapıya gerek yok. Hangi yaştan, cinsten olursanız olun şimdi bu kursa katılabilirsiniz. Hemen şimdi ömür boyu erişim için, kendinizi ve kariyerinizi geleceğinizle şekillendirmek için daha fazla neden bekleyesiniz ki?

Bu kursta sunulan bilgiler sürekli güncellenmektedir. Alacağınız Udemy sertifikasının size hayatınızda ve kariyerinizde, kendinizi geliştirmesinin yanında çok fırsatlar sunacağını biliyoruz. Bu kurstaki bilgilerin öğretmenleriniz, akademisyenlerimiz ve uzman teknik ekibimizce sürekli olarak eklenerek derslerin arttırılması, sık aralıklarla kursunuzu kontrol etmenizi gerektirir. Ömür boyu ulaşımız olan bu kurs, bu sayede size daha güncel ve farklı yaklaşımdaki bilgileri sunmaya devam edecektir.

Who this course is for:

  • Bu kursu, spikerlik mesleğine ilgi duyanlar almalıdır.